تماس با ما

ما در “سیم” مشتاقانه آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات شما هستیم علاوه بر این در صورتی که نیاز شما از طریق صفحات پیشتیبانی و سرویس‌های خدمات به مشتریان “سیم” بر طرف نشد، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • آدرس تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از میرداماد، کوچه بیگدلی، پلاک 11
 • تلفن
  02122271451 ساعات کاری 9:00-17:00
 • ایمیل پشتیبانی info@ssiimm.ir
تماس با ما

  سوالات پرتکرار

  نحوه سفارش کالا در زردکوه چگونه است؟

  سفارش کالا در سیم، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا " در فوتر وب سایت مراجعه کنید.

  آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

  بله، سیم با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید امکان خرید حضوری را فراهم کرده است تا ضوابط، مراحل سفارش، دریافت و بازگشت کالا برای مشتریان به صورت حضوری نیز امکان پذیر باشد. از این رو امکان خرید حضوری از تمامی شعبات کشور و همچنین خرید آنلاین از شعبه مرکزی سیم وجود دارد.

  پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

  برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک مخصوص برند سیم ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.